Akuarium komplet me 2 gold fish dhe ushqim

20 EUR

25 EUR

Shitet nga: Gezim Dje 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Peshqi dhe akuarium
Shiten akuariumet me 2 hold fish me zall me
Bari dhe me ushqim komplet 25€ Shume e bukur dhe e qelluar per dhurat
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione