Akuarium dhe 18 peshqi

170 EUR

Shitet nga: Rron 28 Dhj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Peshqi dhe akuarium
Shes Akuariumin me Dimensione 50x25x30 ne gjendje perfekte i mbyllur me kapak.
Akuariumi eshte i dekoruar me zall te bardh gur te zi dhe Bim te gjalla aziatike te cilat jepin oksigjen per peshqit.
Jan paisjet si Pompa e Ujit e cila ka edhe funksionin e oksigjenit dhe te pastrimit te ujit, nxemsi i ujit termometri qe tregon temperaturen e ujit dhe lledi i vendosur ne kapak.
Llojet e peshqive:
6 tetra
3 skalara
2 peshkaqena
5 neon tetra
2 pastrus white tetra.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione