Aquraium

35 EUR

Shitet nga: arben 04 Maj 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Peshqi dhe akuarium
i ri
Akuarium StarterKit 21L, SET
Çmimi 35
Gjerësia 32cm, Gjatësia 38cm
SASIA E LIMITUAR 🐠🐠🐠🐠
Pa peshqi
Leaflet
Në fillim