Akuarium - Breshka

26 EUR

Shitet nga: Besi 22 Nën 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Peshqi dhe akuarium
Shitet Akuariumi me dy Breshka. Falas ju vine guret dhe ushqimi.Breshkat nuk rriten me shume se ne foto, ato mbesin te vogla. Breshkat nuk mund te dalin nga akuariumi. Per cdo te interesuar lete kontaktoje ne nr: 045 245 222 .
Leaflet
Në fillim