shitet filteri i jashtum per akuarium 1400 L

0 EUR

Shitet nga: bbbb 20 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Peshqi dhe akuarium
shitet filteri i jashtum per akuarium firma sun sun i 1400 litrave me llamp uv e ardhur nga gjermania viber ‭+49 157 35615809‬
tag
akuarium akfarium aquarium peshk
peshq peshqi peshqit
Leaflet
Në fillim