Akuarium 60cm

70 EUR

Shitet nga: Berkin 05 Gush 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Kafshet shtëpiak
Peshqi dhe akuarium
Shes akuariumin me 2 pompa pastruse me oksigjen 1 pomp oksigjeni , drita Led , mrezha ,termomete dhe 4kg zall akuarium
Leaflet
Në fillim