Akuarium Akvarium

Shitet nga: Berkin 05 Gush 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Akuarium 60cm me 25cm lartesia 40cm
45lt me drita Led ,2 pompa tpastrimit me oksigjen ,
1 pomp e ajrit , mrezha , termometri dhe 4kg zall akuariumi.
Shes dhe peshqit 3 golddfisha
1 peshkaqen(pengasus),
2 pastrus 1 pastrus xhami qmimi i peshqive esht 15 euro
Komplet akuariumi me peshqit kushton 85€
Vetem akuariumi me paisjet kushton 70€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim