Kanarina

Shitet nga: Loni 03 Nën 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 17 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Shiten 5 kanarina 3 meshkuj 2 femra shuum shum tmir shiten bashk me kafaz plus dy boksa nr +38343832922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim