Publikuar: Maj 30 2023 03:20

Maltese

EUR

Publikuar: Maj 30 03:20
Shikime: 4
Shiten klysh te races Maltezer klyshet jane 2 muajsh te pastruar nga parazitet e brendshem rregullisht dhe te vakcionuar , gjithashtu posedojne dhe librezen shendetesore
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
4
+38349696917

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione