Qen

80 EUR

Shitet nga: Qen 09 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet Qeni .. Qeni osht Has Vuqjak ..
1 Ka 9 muaj e gjysmë ... është Femer.. Dhe është i Rrezikshum Ndaj Njerzve Te Panjohur
Dhe Nuk Kam Vend Qe Ta mbaj
Qmimi osht :80 euro

Kontaktoni Ne Tel : 044-466-981
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione