Qen sharri

350 EUR

Shitet nga: Bajram 14 Pri 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shes Qenin e Sharrit i vakcinuar. Qeni posedon 13muaj, i shtir per oborr deri n maksimum si dhe shume i fuqishem. Per ta shikuar edhe vet na vizitoni ose viber +37744922880
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione