Shitz gjermon gjinia Mashkull

140 EUR

180 EUR

Shitet nga: Leoni 12 Sht 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Besianë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet shpici gjermon shum i ndegjueshum dhe dashtum per antaret e familjes ,eshte me pasosh tëgjitha vakcinat e kryera e ka edhe qipin.gjinia Mashkull
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione