Qen gjuetije zagar

400 EUR

Shitet nga: ### 08 Tet 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Kafshet shtëpiak
Qen
Shes zagarin per gjueti mosha 2vite e 9muaj zagari mas miri njek leprin dhe ujkin njek edhe tjerat n derr asht i provun ngaterr edhe n mal mir shkon zagarin e jap me prov ne qfar gjahu t jet kerkesa jap edhe me garancjon vrejtje ndrrim nuk baj nr kontaktues +377 4479 9954 qmimi fiks 400e
Leaflet
Në fillim