Qeni raca e perafert me Rottweiler

0 EUR

Shitet nga: Hysen 27 Maj 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Drenas
Kafshet shtëpiak
Qen
Eshte 14 muajsh, eshte i edukuar, i vakcionuar. Ne pamundesi qe te perkujdesem per te kerkoj dike qe eshte i apasionuar dhe e trajton mire.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione