Bub rac e vogel per oborr

20 EUR

Shitet nga: Kastriot 28 Maj 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Kafshet shtëpiak
Qen
Bubi esht i gjinis mashkullore 6 javesh, esht i pastert dhe shum i dashur per femij ka qef me lujt shum, esht rac e vogel nuk rritet shum, shihet edhe ne foto qe esht shum i imt qe s rritet, per oborr behet shum i mir, rojs i mir per pula, mi, kelpsa nuk lajn ne oborr.. Tel: 045 667 504
Kastriot
045667504
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione