Qeni quhet Riki

35 EUR

Shitet nga: Bekim kadriu 11 Tet 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Komuna
Ferizaj
Kafshet shtëpiak
Qen
Qeni quhet Riki. Eshte i ndequshem,urte dhe ka deshire te loz me pronarin. Qeni i ka 7 muaj. Qeni eshte si ne foto. Shitet 35€
Bekim kadriu
044 116 302
Leaflet
Në fillim