SHITEN: Klysht Belg Malinois / FEMER

0 EUR

Shitet nga: A. 21 Pri 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Kafshet shtëpiak
Qen
SHITEN: Klysht e ZIKO & ALPHA / Belg Malinois.

Ka mbetur 2 Femra:
1 Femer: Ngjyra e zeze : 250€
1 Femer: Ngjyra e kafte e zi: 200€

Race e paster dhe agresive..
Lindur: 22.02.2021.
Prinderit e klyshve gjithashtu jane ne foto.

Per me shum na kontaktoni ne viber: +38343553030
Po ashtu ne Facebook: BlackMalinois FerizajLeaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione