Shitet Pastor Belg

120 EUR

Shitet nga: Donart 03 Maj 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet qeni Pastor Belg (mashkull) 29.12.2019. gjitha vakcinat e bera edhe kontrrollat e bera te caktuara nga veterinari. esht bler nga klysh esht i ngueshem esht shum rac e mir luan me femij nuk kafshon ruan oborrin placin e shum tjera. Arsyeja qe po e heki esht sepse nuk kam koh mu kujdes per te dhe don oborrin me te madh esht shum i levizshem don shum hapsirë Per me shum informacione kontaktoni Viber:+38348503332 ose 048503332
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione