Shitet qeni agresiv

120 EUR

Shitet nga: Xx 22 Gush 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet qeni 2vjet esht shum i mir per pron te vet po ashtu agresiv per pllac dhe per oborr , per pronar nuk esht agresiv, qmimi i diskutushem per detaje ma shum kontakt.+37745572863
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione