Shitet super kelyshi malinois belg

300 EUR

Shitet nga: bleond kutllovci 08 Sht 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Fushë Kosovë
Kafshet shtëpiak
Qen
100 % origiinal me garancion dhe i veqant nga ngjyrat
bleond kutllovci
049495998
Leaflet
Në fillim