Amerikan Staford Pitbull

250 EUR

Shitet nga: Nuri 10 Tet 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Komuna
Gjilan
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten Qent Origjinal Amerikan Staffordshire Terrier
Mashkull: Roki me qip e Pasaport dhe Pedigre
Femna: Fiona me qip dhe Pasaport

Per ma shum ku lutna wacep 00381628380122

Leaflet
Në fillim