Shiten te gjitha racat e qenve ( 100% rac e paster )

1 EUR

Shitet nga: Marko 06 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten te gjitha racat e qenve qe ju deshironi, mjafton ti porositni dhe mbrenda 3 ditesh qen
Samoyed , Mini spitz , Juck Rusell Terier , Shit-zu , Chihuahua , Shar Pei , Pug Mops , Rotweiller , Dogo Argentino , Cane Corso , Doberman , Alabai-Aziat , Kangall , Maltezer-Maltese , Akita American , Akita Japonez-Akita Inu , Cau Cau-Chow Chow , French Bulldog , English Bulldog , Pomerian-Pomeranian , Beagle , Golden Retriver , Husky , Labrador , Bison Frise , Morki , Corgi , Border collie , Poodle toy , Yorkshir Terier , Boston Terier , Dalmatin , Caucasian , Cocker Spaniel , Pinscher , Persiane , Belg Pastor-Malinois , Gjerman Pastor-Vuqjak , Lagoto Romanjolo , Sharrit ...

Qentë janë racat e racave të pastra,me vaksina,pasaporta..
Jemi ne kosove
Për të gjitha informacionet numer e telit +381665039306 Viber & Whatsapp
Faleminderit shume,Resspekt
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione