Rotwailer shitet ose ndrrohet

1 EUR

Shitet nga: Xxx 02 Tet 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kastriot
Kafshet shtëpiak
Qen
Shes rotwailerin mosha 1vit gjinija mashkull i mir dhe shum i dashtun per familje agresiv ne te panjohur ndrrim boj me kangall aziat alabai doberman dog argentin pastor gjerman belg malinos etj per me shum viber
Leaflet
Në fillim