kuder e sharit

300 EUR

Shitet nga: sahit 22 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Shes kudren e sharit orgjinal mosha 2vjet barrse me arushen shkon me dhen me garancion e jepi pesha 80 kg naltsia 80 gjatsia 1.75 e rrezikshme mu hanger shum e hiqi se tash skom dhen ikom shit dhent e ktaekom nal po tash heci jasht ska kush e kqyr hi dhe nrrim me naj tele tmir ose naj sen qe mkonvenon e vaksionue e gjak I qene fodan mushnikovs
Leaflet
Në fillim