QEN ME RAC VUQIAK

150 EUR

Shitet nga: Sadri 10 Pri 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Kafshet shtëpiak
Qen
Shes qenin me rac Vuqiak është një ruasj shtëpie ai zakonish lajmërom se kush po vjen me të lehur po ashtu ai ka dëshir ta shetis 2 herë në jav dhe mund të vini ta shikoni dhe mund ta ndërrojm me ndonjë (qen tjeter apo me telefon)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione