Qen hasky

95 EUR

Shitet nga: Vigan 28 Maj 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan
Kafshet shtëpiak
Qen
Hasky esht shum i mir shitet per merakli te haskyt ka 1vit e gjysm esht i paster shitet per arsye sepse do te largohem nga kosova dhe nuk ka kush kujdeset per te per ket arsye me duhet ta shes urgjent bej ndrrim edhe me iphone 5 ose samsung s4
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione