Hasky 100% Original

100 EUR

Shitet nga: Hajrush Hoti 26 Maj 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Hasky Original , i kan 1 muaj 3 femna dhe nje mashkull shum te bukur , mund ti shihni dhe ne foto , per me shum info shkruani dhe ne Viber +37744622303
Hajrush Hoti
044622303
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione