Maltese , Maltezer , Malltezer

250 EUR

Shitet nga: Denis 16 Nën 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten klysh te racea Maltezer , 2 muajsh
Jane gjak i pastert dhe te vakcionuar
Leaflet
Në fillim