Maltezer ,Maltese +38349696917

250 EUR

Shitet nga: Denis 16 Mar 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten klysh te races Maltezer ,Kemi ne dispozicion disa maltez , te pastruar 2 her nga parazitet dhe te vakcionuar me libreze Transporti mbrenda Kosoves behet GRATIS.
Leaflet
Në fillim