Maltezer , Maltese

250 EUR

Shitet nga: Denis 08 Jan 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Shiten klysh te races Maltezer , me vakcin dhe te pastruar nga parazitet , Keta ne foto jane prinderit e klysheve.
Leaflet
Në fillim