Qen ne shitje

150 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Fatjon 01 Korr 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Kafshet shtëpiak
Qen
Qeni eshte shum i mir per bagti dhe i fort po s kam pe r qa ta mbai ose shitet ase ndrrohet me alabai kangall shari pitbull per gjdo gje kontaktoni ne facebook pergjergji fatjon ju falenderoi per mirkuptimin
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione