Shitet

80 EUR

Shitet nga: Privat 22 Nën 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet qenushja tibetian spanel 2vjet e vaksionuar e trajtuar nga parazitet e kontrolluar me rregull tek veterineri esht shum e shoqerushme me femije dhe shum e urt posedon pasaporten

Tag piknizer pikinez malteres maltese chow chow bichon frise belg pitbull qen sharri bub klysh
Leaflet
Në fillim