Zagar

0 EUR

Shitet nga: gzim 12 Mar 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Shes zagarin maosha 1 vjt e gjys njek lepr dhelpr thi shkon shum mir vet dhe me zagar tjer zagr nuk e dha pa e provu ne mal
Leaflet
Në fillim