Qen Maltese

250 EUR

370 EUR

Shitet nga: Bardhi 14 Sht 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet qeni Maltese 4 muajsh me të gjitha paisjet, posedon historikun e të gjitha vaksinave të detyrueshme dhe vaksinën kundër tërbimit dhe po ashtu pasaportën e kafshëve shtëpiake.
Leaflet
Në fillim