Qen

300 EUR

34 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Naim 29 Korr 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 34 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Prishtinë
Kafshet shtëpiak
Qen
Shes qenin tigran shum qen i mir ne gusht i bon 8 muj i vaksionum si shihet edhe ne foto u rrit bukur shum rritet ende ka gjyks te bardh dhe shputat e bardha ne te katertat kam osht rojs le naten dhe do te behet qen luftatak per mi rrok pres bleres serioz se nuk e kam urgjent me hjek ne qmim nuk diskutoj jo ma lir jo ashtu po nese paguhet sa e maj e shes qmimi osht i padiskutueshem . Nr kontaktues 045 561 349 edhe ne viber +38345561349
Leaflet
Në fillim