Belg malinois

Shitet nga: Ermal 11 Gush 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shtet belgi
Gjinia:mashkell
Mosha:2
Komuna:prizren
shitet per arsye se spo ka kush me u kujdes me ta esht i dashur me femi dhe rois per oborr edhe i degjueshem 😊
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim