Bulldog Qen dhe këlyshë anglisht në shitje

Shitet nga: bernardbra22 06 Nën 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Bulldog Qen dhe këlyshë anglisht në shitje
Kemi një qenush të bukur nga pjella angleze Bulldog
shtëpi të përjetshme. Kemi 4 vajza të bukura dhe 2 djem të mrekullueshëm. Nëna e Betty është familja jonë e dashur, ajo është pesë vjeç dhe është e regjistruar në Komitetin Qendror të Kuq e Bardhë, i cili ju lutem më dërgoni një email whatsaap ore viber
numër, në mënyrë që të mund të flasim nga atje whatapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim