Këlyshë bukuroshe samoje testuar plotësisht për sh

Shitet nga: bernardbra22 06 Nën 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Këlyshë bukuroshe samoje testuar plotësisht për shëndetin
Kemi mbeturinat më simpatike të qenve Samoyed me cilësi të lartë.
Ata kanë iluzione për një temperament shumë të mirë
, lloji dhe cilësia nga prindërit e testuar shëndetësor me
pedagogë të shkëlqyeshëm për cilësi të jashtëzakonshme
dhe mbi të gjitha temperamentet fantastike. Whappapp ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim