Këlyshë të bukur Pomeranez për shitje

Shitet nga: bernardbra22 06 Nën 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Këlyshë të bukur Pomeranez për shitje
të dy janë arinj pelushi
këlyshë me 1 të bardha të pastra shumë të lezetshme dhe shumë qesharake.
. konsumohen ushqime të thata dhe të lagështa
qen dhe fëmijë. Kupat janë kc reg dhe tani janë në dispozicion
Ata përdorin një dyshek me këlyshë. Ju mund t'i shihni me nënën time
dhe babi janë gati të shkojnë në shtëpitë e tyre gjithnjë të reja.
.deposit do të sigurojë më shumë sesa ne ju ftojmë t'i shikoni ato
whatapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim