Klysh

Shitet nga: Erblin 03 Nën 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet klyshi +38345644118 dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim