pastor belg malinos

80 EUR

Shitet nga: Ermal 11 Gush 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet per arsya se ska kush te kujdeset
Mosha: 2
Gjinia: Mashkell
Komuna:prizren
Eshte shum i dashur me femi dhe rojsh per ne oborr dhe i degjueshem
Ermal
Leaflet
Në fillim