Pastor gjerman

Shitet nga: ... 06 Nën 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Klyshi i ka 5 muj mashkull osht me petigre i stervitur me komanda te ndryshme me pasaport me te gjitha trajtmanet e veterines. Dhe Prinderit e klyshit Jan keta ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim