Belg 8 mujsh

250 EUR

Shitet nga: X X 06 Dhj 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Kafshet shtëpiak
Qen
Qeni i vaksinuar besnik ndaj pronarit dhe agresiv ndaj te panjohurit
Leaflet
Në fillim