Pastor Belg

0 EUR

Shitet nga: Kurbin Rexha 19 Sht 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kafshet shtëpiak
Qen
Pastor Belg Femer.
Osht race e paster dhe shume agresive
Vakcinat i ka t'kryne me kohe.
Çmimi me marrveshje per me shume kontaktomni ne Nr : 049 656 501 ose ne Viber +38349656501
Kurbin Rexha
049 65 65 01
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione