shes klysh PASTOR GJERMAN (femer)

80 EUR

250 EUR

Shitet nga: Pastor Gjerman Sot 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Kafshet shtëpiak
Qen
klysh PASTOR GJERMAN (femna)
KLYSHT JAN TE VAKSINUAR DHE TE PASTRUAR NGA PARAZITET.
Kan mbetur vetem edhe nje femer .SHITET URGJENT
kan lindur me 25 gusht
per me shum info kontakto ne viber +38345693208
Pastor Gjerman
+38345693208
Leaflet
Në fillim