Këlyshët të bukur .-Jazavicari

Shitet nga: xx Sot 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Zveçan
Kafshet shtëpiak
Qen
Jazavicari- janë qen mahnitës besnikë dhe inteligjentë, lehtësisht të trajnuar dhe


KLYSHT JAN TE VAKSINUAR DHE TE PASTRUAR NGA PARAZITET.

Jazavicari ; 50eur
Jazavicari

per me shum info kontakto TEL, viber +381631143403
xx
00381631143403

Viber:
po

Skype:
po

WhatsApp:
po
Leaflet
Në fillim