PASTOR GJERMAN

Shitet nga: xx Sot 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Zveçan
Kafshet shtëpiak
Qen
shitjen e klyshve PASTOR GJERMAN
KLYSHT JAN TE VAKSINUAR DHE TE PASTRUAR NGA PARAZITET.

Mashklli ; 100, eur
Femer ; 80, eur

kan lindur me 31 gusht
per me shum info kontakto TEL, viber +381631143403
xx
00381631143403

Viber:
po

Skype:
po

WhatsApp:
po
Leaflet
Në fillim