Papagaj rosela

120 EUR

Shitet nga: Lekë 29 Korr 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Gjakovë
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Janë tzbuten, t urt dhe jo tbesdisshem
Nese jeni te interesun per dyt Qmimi 120€
Pentana(Crimson rosela)kuq-kalter osht me i madh osht poashtu rac me e rrallë
Qmimi 80€
Rosela(Southeastern)kuq-verdh osht me i ri
Qmimi 50€
Qmimet jan te negociueshem
Leaflet
Në fillim