Papagall gmGri Afrikan

600 EUR

68 EUR / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Aleksandar 03 Dhj 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë objekt sportiv për 68 EUR / muaj

From
Advertiser
Komuna
Kaçanik
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Shes papagall gri afrikan,te rinj, te shendetshem dhe nje sere pajisjesh per ta...ju mund të më merrni mua "VIBER"
Në fillim