Shes pula dhe nje knus

13 EUR

Shitet nga: Erdi Dogani 23 Gush 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kaçanik
Kafshet shtëpiak
Shpendë
Jan Te katundit,5 pula e një gjel,gjeli 15 euro , pula 13 euro
Erdi Dogani
045975343
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione